• Cestovní agenturu Spolu na Sever založil v roce 2022 Jarda spolu se svou ženou Katkou. Již jako student cestovního ruchu měl sen založit cestovní agenturu, která se zaměřuje výhradně na severní Evropu. Jarda pracoval pro nejstarší cestovní kancelář v Praze, a také se již 8 let věnuje průvodcovství.
  • Rádi bychom Vám představili severní Evropu jinak, než běžné cestovní kanceláře a agentury.
  • Našim cílem je přinést Vám nevšední zážitky, nehodláme Vás dusit letopočty, ale ukázat Vám Severní Evropu z pohledu lidí, kteří tu žijí. Spolu s hlavními lákadly destinací, proto budete mít šanci poznat i ty skryté, o kterých ví většinou jen místní.

Kateřina Neubergerová

Vystudovala obor administrativa a podnikání na ČZU v Praze. Jako profesionální veslařka reprezentovala ČR ve světě a procestovala tak velkou část Evropy. 

Katka je velkou sportovní nadšenkyní. Její velkou zálibou je veslování. V rámci cestování pak výlety na kajaku a na kole. Můžete se proto do budoucna těšit, že s námi budete moci vyrazit také na vodu.

Její velkou láskou jsou hory a příroda. Láska k vodě je samozřejmostí. 

Katka se u nás stará o účetnictví a administrativní činnost, dále se účastní většiny cest a poskytuje podporu našemu týmu i našim klientům.

Jaroslav Neuberger

Vystudoval obor cestovní ruch na VŠO v Praze. Už od dětství rád cestoval. Během studia pracoval pro cestovní kancelář Čedok, kde nabral spoustu zkušeností. Měl možnost setkat se a pracovat s nejlepšími průvodci u nás. Průvodcovství pro něj byla láska na první pohled. Již na škole organizoval zájezdy pro seniory po ČR.

 Jeho zatím nejzajímavějším zájezdem byl dvoutýdenní zájezd do Tanzánie. Po studiu žil ve Švédsku v krásném historickém městě Uppsala a ve Velké Británii poblíž města Canterbury. Jeho obrovskou láskou se stal právě sever, který vám chce touto cestou ukázat.

Jarda je velký sportovní nadšenec, jeho hlavní disciplínou je plavání, ale věnuje se také běhání, kalistenice a občas vyjede i na kolo.

Je hlavním organizátorem našich cest a můžete se s ním setkat zatím na každé naší poznávací cestě.

Tea Neubergerová

Je třetím členem naší party a hlavní maskot. Moc vám toho ještě nepoví, ale pokud zrovna nebude spát, bude vás obveselovat krásným úsměvem.